VÝSLEDKY 35.roč. VÁNOČNÍHO BĚHU | ||||||
Žákyně, roč.1993 a mladší | ||||||
1. | Franerová Dominika | 95 | Sundance Opava | 29:20 | ||
2. | Franerová Veronika | 98 | Sundance Opava | 30:59 | ||
3. | Franerová Alžbeta | 94 | Sundance Opava | 31:50 | ||
Žáci -roč.1993 a mladší | ||||||
1. | Šesták Jakub | 94 | Olympia Bruntál | 16:32 | ||
2. | Hadač Filip | 93 | POBO Opava | 17:27 | ||
3. | Rossmanith Vojtěch | 93 | POBO Opava | 17:32 | ||
4. | Pospíšil Petr | 93 | Slezan Opava-OB | 17:59 | ||
5. | Schuster Marek | 93 | POBO Opava | 18:05 | ||
6. | Svoboda František | 96 | Slezan Opava-OB | 22:32 | ||
Dorostenky -roč.1990-1992 |
||||||
1. | Holušová Karolína | 90 | Sokol Opava | 19:07 | ||
2. | Lukáčová Marie | 91 | Sokol Opava | 19:27 | ||
3. | Palupčíková Nikola | 91 | Olympia Bruntál | 19:31 | ||
4. | Ondrufová Alžběta | 91 | Sokol Opava | 21:35 | ||
5. | Zitková Lenka | 90 | OB Bruntál | 22:34 | ||
Dorostenci - roč.1990-1992 | ||||||
1. | Sýkora Jan | 92 | POBO Opava | 17:26 | ||
2. | Peřinka Jan | 91 | POBO Opava | 17:30 | ||
3. | Franer Juraj | 91 | Sundance Opava | 20:29 | ||
Ženy -roč.1989 a starší | ||||||
1. | Pokorová Jaroslava | 72 | Opava | 21:13 | ||
Muži A -roč.1974-1989 | ||||||
1. | Pernica Jan | 81 | Slavie Praha | 14:52 | ||
2. | Bohm Tomáš | 89 | Slezan Opava | 15:37 | ||
3. | Drastich Adam | 82 | X-AIR Ostrava | 16:37 | ||
4. | Holas Tomáš | 78 | Jamnice OB | 17:12 | ||
5. | Borunský Tomáš | 74 | Jamnice OB | 20:10 | ||
6. | Jeziorski Piotr | 78 | Pišť Polsko | 20:40 | ||
Muži B -roč.1964-1973 | ||||||
1. | Mikeska Petr | 71 | Sokol Opava | 15:58 | ||
2. | Škapa Marek | 71 | X-AIR Ostrava | 16:57 | ||
3. | Grycman Kazimir | 72 | Ciechovice, Polsko | 17:36 | ||
4. | Schuster Martin | 65 | POBO Opava | 17:51 | ||
5. | Jašek Roman | 73 | AO Kobeřice | 19:34 | ||
6. | Holuša Petr | 65 | Jamnice OB | 21:10 | ||
7. | Slíž Roman | 67 | SK Hasiči Opava | 21:51 | ||
Muži C -roč.1963 a starší | ||||||
1. | Ševčík Pavel | 61 | Zombie Opava | 16:25 | ||
2. | Ličman Aleš | 59 | EKOL Team Brno | 16:46 | ||
3. | Zátopek Jiří | 60 | X-AIR Osrtava | 16:51 | ||
4. | Zitka Jiří | 62 | OB Bruntál | 17:38 | ||
5. | Halfar Milan | 63 | AO Kobeřice | 18:52 | ||
6. | Pospíšil Václav | 57 | Slezan Opava OB | 19:43 | ||
7. | Czech Joachim | 54 | Babice, Polsko | 20:53 | ||
8. | Urbiš Jan | 49 | AO Kobeřice | 21:19 | ||
9. | Malysa Jan | 51 | Slezan Opava OB | 22:13 | ||
10. | Stuchlík Karel | 37 | BK Kravaře | 22:42 | ||
11. | Grabovský Ivan | 49 | MAAP Opava | 23:20 | ||
12. | Gaman Jaroslav | 35 | AVANTI Havířov | 24:59 | ||
Závodu se zůčastnilo 43 běžců,při teplotě vzduch +6°C,mírný vítr. Pořadalel POBO Opava,oddíl orientačního běhu děkuje sponzorům:NORD Service Ltd.Opava a Základní umělecké škole Opava a těší se na účast v 36. ročníku Vánočního běhu dne 20.12.2009 v 10 hodin. |
||||||